Värvid

Läbi müüdud
Käsitööna välminud Minu lapse mäng   takjapaelal “Värvid” vanusele alates 1 eluaasta.

Mäng õpetab eristama kaheksa värvi ja jätma neid meelde.

Vihik on suurusega 14,8x21cm. Ühel leheküljel on kaks värvi. Iga värvi kohta on neli elementi, kokku 32 erinevat elementi.

Kuidas mängida?

Selleks, et lapsel pilt väga kirjuks ei läheks, alustage sellest, et töötate läbi ehk mängite kahe mängu poolega ehk nelja värviga. Andke lapsele kõik vajalikud selle värvi elemendid ja sorteerige koos temaga värve. Hiljem jätkake ülejäänud nelja värviga.

Esialgu võib laps mitte sorteerida värve, vaid niisama elemente kinnitada ja eemaldada. See on tavaline lapse reaktsioon käesoleva mängu puhul. Laske seda tal teha, las laps esialgu tutvub mänguga ja alles siis, kui laps on valmis mängima, kui elemendid on mitu korda eemaldatud ja tagasi kinnitatud, alustage õpetliku osaga. Oluline on suunata last. Näiteks, mis see on? See on roheline konn. Kus on roheline värv? jne

Miks takjapaelaga mäng kasulik on?

Selleks, et takjapaelad omavahel täpselt kinnitada, tuleb lapsel kohaneda uute käeliigutustega, mis arendab liigutuste kordineerimist. Mäng:

  • aitab kaasa lapse peenmotoorika ja tähelepanu arengule,
  • arendab loogilist mõtlemist ja tugevdab mälu,
  • stimuleerib aju kõnekeskust ja rikastab lapse sõnavara.

Mänguosad on tehtud tugevast veekindlast materjalist ja laps ei saa neid katki rebida.

Harjutused on mõeldud lastega üheskoos tegemiseks, et aidata lapsel mõista ülesannete sisu ja suunata teda neid õigesti täitma.

Toode koosneb (väikestest) osadest, mis ei sobi väikelastele. Alla 3-aastaste laste puhul kasutada vaid lapsevanema järelevalve all!
Läbi müüdud