Minu lapse kalender

Läbi müüdud

Parim viis ümbritseva maailmaga tutvuda on lapse jaoks mäng. Mängud takjapaelal on harivad, arendavad ja huvitavad. Teie laps tutvub mängu abil ümbritseva maailmaga ja laiendab silmaringi.

Komplekti kuulub kaks A4 formaati alust. Ühel alusel on kalender ja teisel enam kasutatavad elemendid. Kokku on 70 erinevat elementi.

“Minu lapse kalendri” abil:

  • Õpib laps märkama, eristama ja nimetama igapäevaseid ilmastikunähtusi. 
  • Kalender tutvustab ajamõisteid (aasta, aastaaeg, kuu, päev, nädalapäev, eile, täna, homme) ja õpetab orienteeruma neis. 
  • Õpib laps määrama oma tuju, planeerima enda päeva ja jätma meelde pühade ja tähtpäevade kuupäevi.

Kuidas mängida?

Iga päev tuleb märkida kalendrisse kuupäevad ja nädalad, jälgida ümbritsevat maailma ja märkida kaartide abil ilmamuutusi. Samuti märkida kaartidega lapse tuju ja tema päevaplaani. Selle abil saab laps ülevaate oma päevast: missugune tuju tal hetkel on, mis päev ja ilm on täna ja missugused tegevused teda täna ees ootavad.

Mängus on antud üks kandiline ja üks ümmargune lisakaart mis võimaldab lapsel ise joonistada tegevust, tuju, püha või tähtpäeva.

Oluline on esitada lapsele juhtivaid küsimusi. Näiteks milline on täna ilm? (pilvine, vihmane, päikeseline), kuidas sa ennast tunned? (oled tujust ära või oled rõõmus?), mis päeva on täna? mida sa täna teed (kas lähed lasteaeda või jääd koju?) jne.

Toode koosneb (väikestest) osadest, mis ei sobi väikelastele. Alla 3-aastaste laste puhul kasutada vaid lapsevanema järelevalve all!

Läbi müüdud