Hambapesukalender

Hambapesukalender aitab mängulises protsessis teie lapsel harjutada välja korraliku suuhügieeni oskusi, teha selgeks “kasulikke” ja “mitte kasulikke” hambapesu harjumusi.

Komplekti kuulub:

1 mängualus
2 kaarti “Ööpäev”
14 kaarti “Terve hammas”
7 kaarti “Haige hammas”
14 kaarti “Kaaries elukas”
4 kaarti “Autasud”
1 kaart “Hambahaldjas”
1 kaart “Hambaarsti visiidipäev”

Mänguvõimalused

Käesoleva mängu eesmärk on et laps hoiaks suuhügieeni hommikul ja õhtul korras. Mänguvõimalusi on mitu, vastavalt lapse vanusele või tema soovile.

1.     Mängualus ei ole kaartidega täidetud. Lapse eesmärk on peale igat hambapesu kinnitada kaart “Terve hammas” mängualale vastavalt öö- ja nädalapäevale. Kui laps oli hampabesu vahele jätnud, siis võib kas jätta ala täitmata või kinnitada kaart “Haige hammas”.

2.     Mängualus on täidetud kaartidega “Haige hammas”. Lapse eesmärk on peale igat hambapesu asendada kaarti “Haige hammas” kaardi “Terve hammas” vastu, vastavalt öö- ja nädalapäevale.

Lapse motivatisooni suurendamiseks komplekti kuuluvad kaardid “Minu autasud”. Kui laps ei ole nädala jooksul ühtegi korda jätnud vahele hambapesu siis saab ta kinnitada kaarti “Autasud” (kaart õhupallidega või kingitusega) “Minu autasude” kohale. Soovi korral anda koos kaartidega lapsele mingisugust muud autasu (nt mänguasi, kinopiletid vm). Nii tekib lapsel eesmärk saada kõik “Autasu” kaardid. 

Toode koosneb (väikestest) osadest, mis ei sobi väikelastele. Alla 3-aastaste laste puhul kasutada vaid lapsevanema järelevalve all!
Lisa ostukorvi12,50 €